Наші випускники
Випускники Української асоціації нумерології - це наша особлива гордість!
15.12.1977 р.н.
Задорожна Олена Олексіївна
Про себе:
Маю дві вищі освіти - економічну (КНЕУ) та юридичну (ОНЮА), зараз отримую третю - психологічну. Майже 20 років пропрацювала на державній службі у сфері економіки та фінансів. Аналітична діяльність і цифри були зі мною завжди. В нумерологію прийшла за покликом душі, шукаючи відповіді на складні питання особистого характеру. Багато вивчала нумерологію, але глибокі та реально чіткі відповіді знайшла саме пройшовши навчання в Українській асоціації нумерології. Зараз я консультую за методикою УАН, допомогаю людям з питань проф.призначення, самореалізації, розрахунків сумісності та багатьох інших. Завдяки авторитетності УАН, професіоналізму викладача, навчання в Асоціації дало професійне зростання та досвід, грунтовність висновків, впевненість, практичне застосування знань. Дуже вдячна найкращому вчителю та Президенту Асоціації - Христині Столярук за здобуті якісні навички та фахову компетентність. Безмежно щаслива, що пройшла таке серйозне навчання!
13.10.1979 р.н.
Галушко Тетяна Петрівна
Про себе:
У 2003 році отримала вищу освіту і стала спеціалістом з управління трудовими ресурсами.
Працюю у сфері управління персоналом більше 20 років.
Щоб краще зрозуміти себе та інших людей я почала багато чим цікавитись, але найбільше мені до вподоби стала нумерологія.
Для вивчення нумерології я вибрала професіонала - Христину Столярук і УАН.
Нумерологія це інструмент вивчення людини, вона може відкрити її особистість, проаналізувати сумісність людей.
Тепер через нумерологію хочу допомагати людям пізнавати себе.
Тітієвський Євгеній
Про себе:
Привіт. Мене звати Женя. І моя історія дуже проста. Я завжди цікавився цифрами, їх значеннями в нашому житті. А другою цікавістю була психологія. І я ніколи не розумів, як можливо об’єднати ці два аспекти між собою, щоб допомагати людям. Я вірю в Бога, і вірю, що він нам залишив багато підказок, якими ми можемо користуватися, щоб досягати кращого - в будь-якому плані - духовному, фізичному, матеріальному. Я буду дуже радий допомогти кожній людині, яка довірить мені свої цифри, тобто своє життя.
04.09.1985 р.н.
Грінченко Наталія Олексіївна
Про себе:
Маю вищу економічну освіту. Із самого дитинства помічала, що у мене дуже сильна любов до цифр. Рахувала все навколо, запам’ятовувала за секунди :)
Цифри були зі мною майже від моменту народження, тому що мама економіст (бухгалтер). Багато разів у своєму житті зверталася за допомогою до нумерології і зрозуміла, що хочу сама вміти розраховувати людей. Це кайф! Пройшовши навчання в Українській асоціації нумерології, все стало на свої місця і прийшло розуміння, що та звідки в моєму житті. Дуже класно допомогати із цим іншим людям.
Я вдячна Президенту УАН- Христині Столярук за її самовіддачу, досвід, професіоналізм, отримані знання, навички. Я щаслива, що сьогодні маю диплом Асоціації, та була студентом самого першого потоку!
12.05.1989 р.н.
Корж Оксана
Про себе:
З дитинства я завжди любила цифри, бачила їх усюди і намагалась складати та запам'ятовувати їх. Після отримання економічної освіти я почала працювати бухгалтером, і знову ж таки, цифри були поруч зі мною.
Коли я замовила нумерологічний розбір, я була здивована, наскільки точно нумерологія може описати людину, її таланти та відповісти на безліч питань. Тому я почала багато читати, вивчати різні методи з нумерології ,пізнала таро, щоб ще більше зрозуміти енергії.
Після того, як я потрапила на курс від Української Асоціації Нумерології, я зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно, щоб розібратися в собі та допомагати іншим краще пізнавати себе та розкривати свої потенціали.
Я надзвичайно вдячна президенту УАН, Христині Столярук, за здобуті знання та безцінний внесок у розвиток нумерології в Україні. І тепер я з гордістю можу сказати, що я - нумеролог!
20.05.1977 р.н.
Харченко Iлона Iванiвна
Про себе:
У 1995 році отримала медичну освiту, у 2003 отримала вищу освiту за фахом.
Нумерологiя - це набагато бiльше та глибше за вивчення чисел, формул та ïх тлумачення, що ми вивчали в школi. На жаль, в освiтнiй програмi не передбачено вивчення такого прекрасного предмета як нумерологiя, яка може дати вiдповiдь на богато питань.
Нумерологiя - може спрогнозувати негативні наслiдки людськоï поведiнки, дати якiснi пiдказки як виправити ïх та розкрити особистiсть з рiзних привабливих сторiн.
Вдячна за знання та досвiд вчителю Христинi Столярук, яка додала фундамента та забарвлення до моïх знань до такоï прекрасноï науки як нумерологiя.
21.12.1995 р.н.
Бородуліна Валерія Федорівна
Про себе:
Маю середню спеціальну освіту «Фармацевт». Наразі знаходжусь у декретній відпустці і в цей час почала багато цікавитись і знайомитись з різними методами самопізнання. Нумерологію обрала тому, що інтерес до цифр маю ще з дитинства і дуже задоволена, що обрала навчання саме в УАН. Я знайшла відповіді на свої особисті питання, а найголовніше здобула нову професію з високим рівнем знань та отримала задоволення від навчання. Тепер маю можливість допомагати іншим знаходити відповіді на глибинні особисті питання, питання проф.призначення, сумісність з партнером, зпрогнозувати найліпший період для якоїсь важливої події. Дуже вдячна викладачу - Столярук Христині за здобуті навички проф.консультування та індивідуальний підхід до кожного учня.
24.06.1988 р.н.
Шульц Наталія Анатоліївна
Про себе:
Закінчила Київський Національний економічний Університет імені Вадима Гетьмана і довгий час працювала в сфері фінансів. Ніколи не мала цікавості до езотерики, але саме нумерологія зацікавила тим, що характеризує життєвий шлях людини за допомогою цифр в її цифровій програмі. Тому вирішила розібратися в цьому за допомогою навчання, яке пройшла в УАН. Це навчання дало таку величезну базу знань і вмінь, що відразу після закінчення навчання я почала надавати консультації людям щодо їхнього особистого портрету, сумісностей та батьківсько-дитячих стосунків. І вже зараз я маю багато задоволених і вдячних клієнтів. Тому можу точно сказати, що цифри працюють! Зараз отримую другу вишу освіту в сфері психології, паралельно навчаюсь на нейропсихолога і консультанта по дитячому сну. Тому що допомогу людям бачу своїм призначенням, а нумерологія - один із шляхів його реалізації.
Made on
Tilda