8
22
8
3
20

Членство в Українській асоціації нумерології

Стати членом Асоціації - це бути частиною професійної спільноти, що суттєво підвищує імідж спеціаліста на ринку нумерологічних послуг

10
19
6
8
10
3

Членство в Українській асоціації нумерології надає низку переваг:

Боротьба з невпевненістю. Значна кількість починаючих нумерологів не вміють або бояться проводити консультації. Cпільнота однодумців, кожен з яких може стати наставником або прикладом для іншого, поділившись своїм досвідом. В асоціації Ви зможете навчитись не боятися проводити консультації і завжди звернутись за допомогою до більш досвідчених нумерологів.

Розбір власних кейсів на онлайн зустрічах – двічі на тиждень проводитимуться закриті онлайн зустрічі, на які у порядку черги Ви зможете пропонувати власну дату для розбору. Такі розбори сприятимуть професійному розвитку та отриманню додаткових знань.

Додаткові інструменти для професійних нумерологів від УАН - Члени асоціації отримають можливість безоплатного користування додатком «Нумерологічний бот», що значно полегшить процес проведення консультацій для клієнтів.
Реклама від GOOGLE. Завдяки рекламному бюджету від GOOGLE – grant у розмірі 10000$ на місяць УАН входить в топ у Пошуковій системі по ключовим словам з напрямку «нумерологія в Україні». Розмістивши свій профіль на сайті УАН, Ви станете частиною команди, інформацію про яку побачить значна кількість цільової аудиторії.
Міжнародне просування. Українська асоціація нумерології найближчим часом буде впроваджувати мультимовність за допомогою штучного інтелекту. А за допомогою реклами від Google про це дізнається велика кількість клієнтів з інших країн. Таким чином, члени УАН зможуть надавати свої послуги за межами України, не залежно від знання іноземних мов.

Професійний розвиток – кожен член УАН отримує безстроковий доступ до закритого чату, в якому в режимі реального часу може отримувати консультативну допомогу від своїх колег, а також ділитися своїми спостереженнями та цікавою інформацією про нумерологічні кейси.

Наукова складова – проведення наукових вебінарів та зустрічей дасть можливість опановувати нові методики та напрямки у нумерології.

Просування власного бренду - Профіль кожного члена асоціації буде опубліковано на офіційному сайті, що дасть можливість просувати себе, як спеціаліста, рекомендованого УАН. На сайті буде міститися повна інформація про нумеролога та відгуки від реальних клієнтів, додавши іміджеві переваги.

Заробіток – Члени асоціації безпосередньо братимуть участь у платних продуктах від УАН (консультації, Живий калькулятор, нумерологічний консиліум), що дасть можливість отримувати додатковий прибуток.

Почесні члени – кожен член асоціації має можливість отримати звання почесного члена за значні успіхи та високі показники з напрямку «нумерологічне консультування».
Викладання - Почесні члени асоціації матимуть можливість проводити лекційні та практичні заняття в рамках навчання в УАН.
Додаткові можливості від GOOGLE - кожен член асоціації отримає доступ до безоплатних розширених інструментів від Google Workspace: (Gmail-індивідуальну електронну адресу name@uan.org.ua, додатковий простір на google disk - (100 ГБ) , розширений функціонал у додатках Календар, Meet, Chat, Документи, Таблиці, Презентації, Форми, Сайти та інші.)
Подайте заявку за посиланням нижче та пройдіть співбесіду з членами асоціації. У разі погодження Вашої кандидатури Ви отримаєте статус члена Української асоціації нумерологі
Стати членом УАН Ви можете двома способами
Можливість безумовного вступу мають випускники з дипломом від УАН. Для цього Вам необхідно лише подати заявку.
Made on
Tilda