12. 04. 1992 - date of birth
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?
Name Surname
Additional Information
Reviews about Oleksandr
Олена
Жилко
О
Хочу поділитися свої враження від курсу:
Це навчання стало для мене дуже цікавим та пізнавальним досвідом. На курсі я отримала дуже багато інформації,підказок та знань про те як насправді цифри впливають на наше життя,і як можна покращити і змінити його за допомогою нумерологі. Ми мали дуже багато лекційного матеріалу та практичні заняття,що дало змогу розібрати різні трактовки і попрактикувати аналіз різних дат народження,прогностику ...
Наталья Сторожук
Н
Мене саме більше в цьому навчанні зацікавило те що тут усе в комплексі , вся навчальна база дуже структурована. Я консультувала і до цього навчання тому маю з чим порівняти. Всі вивчені матеріали почала зразу використовувати у своїх консультаціях, бо інформація подається дуже легко і зрозуміло, зразу відчувається що Христина професійний лектор. Дуже заходить у вивченому матеріалу, що можна розглянути різні сфери життя у одній консультації.
Галина Петрівська
Г
Вчора закінчила омріяне навчання в Українській асоціації нумерології, здала іспит і з величезним нетерпінням чекаю диплом нумеролога. Христина Столярук - талановита лекторка, чудова людина. Дякую за доступність подачі матеріалу, за зворотній зв'язок та отримані знання.
Якщо отримувати знання - то тільки у Вашій асоціації!!!
Юлія
М
Ю
Я учениця 2 потоку УАН, пройшла успішно навчання, здала екзамен. Це був мій перший курс з нумерології взагалі, і хочу сказати, що завдяки цьому курсу я поклала фундаментальну базу. Вже під час практичних зайнять я почала практикувати, і окуповувати навчання. Планую вступити в членство асоціації нумерологів. Ще раз дякую за проведений час в команді, і за знання, сумісно була пророблена велика робота!
Юлія Федчик
Ю
Я навчалась на 2 потоці, успішно склала іспит.
Для вивчення нумерології обрала професіонала - Христину Столярук і УАН, та розумію, що не помилилася.
Цей курс допоміг мені прийняти і зрозуміти себе та своїх близьких.
Матеріал на курсі подається чітко, цікаво, поступово, інформативно, дуже багато практичний занять. Рівень знань на курсі дуже високий...
Marina Subotnyaya
M
Доброго дня, хочу залишити відгук про навчання! На курс прийшла, щоб удосконалити свої знання. Сумісність раніше не вивчала – це для мене нове. Дуже цікаво.

Карму вивчала раніше, але, на жаль, залишалося багато питань з трактування. Завдяки блоку " Кармологія " все стало на свої місця. Група - клас!
Христина – чудовий викладач!
Анна Афанасьева
А
Мені дуже подобається курс. Я спершу зайшла тільки на перший блок, але потім зрозуміла, що хочу далі. Дуже цікава та зрозуміла подача, радує зворотний зв'язок та підтримка. Подобається структурний підхід та обсяг інформації, з нею можна подивитися на людину цілком і розповісти все про неї.
Я вже консультувала клієнтів, і вони підтвердили достовірність. Сама кайфую та розбираю свої дані...
Olga Shliakhovchuk
О
Доброго дня, я учениця другого потоку в УАН у Христини Столярук. Успішно закінчила курс та отримала чудову базу для подальшої роботи нумерологом. Відмінна та структурована подача матеріалу, практичний курс, а головне є зворотний зв'язок від викладача. У загальному чаті Христина приділяє увагу кожному питанню від учнів, а також усі учні на потоці взаємодіють між собою у групі, таким чином вже під час навчання напрацьовуються практичні навички.
Personal services
Partners
About the company
Documents
Membership regulations
Contacts
Address
Kyiv 04210, ave. Volodymyra Ivasyuk 25, office 63
Soc. network
Learning LITE
Made on
Tilda